Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Cees UrsemFinalelijst AGDV seizoen 2018 / 2019

 

Driebanden klein 3e klasse DF

7 t/m 9 September 2018

S&O PTT

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Wim Kaak

Wim Kaak

Simon van Dam

Ad van Haren

Cees Ursem

Ad van Haren

Gerrit Geurtse

Herman Bouman

Gerrit Geurtse

Cees Ursem

Nol Roelofsen

Hans Nijland

 

 

Driebanden klein extra klasse NV

7 t/m 9 September 2018

DVS (Biljart Centrum Snelpost)

Benodigde arbiters: 2

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Joke Verbeet

Ruud Peters

Herman Bouman

Wim Lubbers

Wim Lubbers

Wim Lubbers

 

 

Libre 5e klasse DF

14 t/m 16 September 2018

Grenspost

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Ad van Haren

Nol Roelofsen

Ad van Haren

John de Laat

John de Laat

John de Laat

Herman Bouman

Herman Bouman

Ron Lieferink

Gerrit Geurtse

Gerrit Geurtse

Hans Nijland

 

  

Driebanden klein 2e klasse DF

28 t/m 30 September 2018

WCK

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

Joke Verbeet 

Wim Lubbers     

Ad van Haren 

Ruud Boekhoorn 

Cees Ursem              Cees Ursem 

John de Laat 

John de Laat  John de Laat 

Wim Kaak 

Wim Kaak  Wim Kaak 

 

 

Driebanden klein 3e klasse GF

12 t/m 14 Oktober 2018

Rembrandt

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

John de Laat

John de Laat

John de Laat

Wim Kaak 

Wim Kaak  Wim Kaak

Ad van Haren

Nol Roelofsen

 

Herman Bouman 

 

Herman Bouman 

 

 

Libre 4e klasse DF

19 t/m 21 Oktober 2018

Snelpost

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Wim Kaak

Wim Kaak

Wim Kaak

 

Ruud Peters 

Joke Verbeet

Ad van Haren 

 

Ad van Haren 

Simon van Dam 

 

Simon van Dam 

 

 

Driebanden klein 1e klasse DF

26 t/m 28 Oktober 2018

Gelre

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

 

Ruud Boekhoorn

Ruud Boekhoorn

 

 

 

 

Marco van Veldhuizen  

Marco van Veldhuizen  

 

 

 

 

 

Libre 5e klasse (Dag) DF

29 Oktober & 1 November 2018

Paperclip

Benodigde arbiters: 4

Maandag:

Donderdag:

 

 

 

 

Ruud Peters

Ruud Peters

 

Wim Kaak

Wim Kaak

 

 

José Knoops - Lubbers

 

 

Gerrit Geurtse

 

 

 

Driebanden klein Hfd klasse DF

9 t/m 11 November 2018

Renkum

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Ad van Haren

José Knoops - Lubbers

Ad van Haren

John de Laat

John de Laat

John de Laat

Herman Bouman

Herman Bouman

Herman Bouman

 

 

 

 

  

Anker kader 47/2 1e klasse NF

17 t/m 18 November 2018

Snelpost

Benodigde arbiters: 8

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Ad van Haren

 

Ad van Haren

Willem Lubbers ?

Willem Lubbers ?

Willem Lubbers ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Libre 3e klasse DF

23 t/m 25 November 2018

Rembrandt

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Wim Kaak

Wim Kaak

Wim Kaak

 

 

José Knoops - Lubbers

 

 

 

 

 

 

 

 

Kader 38/2 3e klasse NV

9 – 26 November 2018

???

Benodigde arbiters: 2

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

John de Laat

John de Laat

John de Laat

Gerrit Geurtse

Nol Roelofsen

Gerrit Geurtse

 

 

Libre 4e klasse (Dag) DF

4 & 5 December 2018

BCA (Westpeter)

Benodigde arbiters: 4

Dinsdag:

Woensdag:

 

 

 

 

Ad van Haren

Ad van Haren

 

Tine Smit

Tine Smit

 

Gerrit Geurtse

Gerrit Geurtse

 

 

Hans Nijland

 

 

 

Driebanden groot 3e klasse DF

7 t/m 9 December 2018

DVS (Biljart Centrum Snelpost)

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Ad van Haren

José Knoops - Lubbers

Ad van Haren

John de Laat

John de Laat

John de Laat

Gerrit Geurtse

Gerrit Geurtse

Gerrit Geurtse

 

 

 

 

 

Bandstoten 5e klasse DF

14 t/m 16 December 2018

S&O PTT

Benodigde arbiters: 4

Vrijdag:

Zaterdag:

Zondag:

 

 

 

Ad van Haren

Nol Roelofsen

Ad van Haren

Wim Kaak

Wim Kaak

Wim Kaak

Ruud Boekhoorn

Ruud Boekhoorn

Ruud Boekhoorn

 

 

Hans Nijland

 

  

 In december komt de 2e helft van de lijst hier te staan.